Förättsbestick England

Förättsbestick England
Förättsbestick England
Förättsbestick England
Förättsbestick England
Förättsbestick England
Förättsbestick England
Förättsbestick England
Förättsbestick England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖRÄTTSBESTICK, 24 dlr, England, 1900-talets första hälft, skaft i pärlemor, blad i nysilver, längd 15-18 cm, i schatull

Slitage

776353

2020-05-26