Vaser Josef Ekberg

Vaser Josef Ekberg
Vaser Josef Ekberg
Vaser Josef Ekberg
Vaser Josef Ekberg
Vaser Josef Ekberg
Vaser Josef Ekberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vaser, skål, 3 dlr., flintgods, Gustafsberg, 1920-tal, sgraffito, höjd 6-23 cm

Nagg och sprickor

776360

2020-05-26