Picard oljemålning

Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): Fruktstilleben, signerad Ph.M Picard, olja på duk, ca 33x42 cm

776370

2020-05-28