Kista
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, Kina, 1900-talets första hälft, avsedd för sidentyg, lackarbete, handtag och lås i brons, ca 31 74x48 cm
Bucklor, slagmärken, slitage, låssprint saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
776372
2020-05-26