Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, Kina, 1900-talets första hälft, avsedd för sidentyg, lackarbete, handtag och lås i brons, ca 31 74x48 cm

Bucklor, slagmärken, slitage, låssprint saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

776372

2020-05-26