Julius Dressler ytterfoder

Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder
Julius Dressler ytterfoder

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULIUS DRESSLER, jardinjär, majolika, Österrike, 1800-talets slut, jugend, höjd 12, 30x14 cm

Nagg

776375

2020-05-26