Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERTHA BENGTSON (1917-1993): "Blå Eld", servisdelar, porslin, Rörstrand, bestående av: 5 tekoppar med fat, 3+1 skålar, sockerskål, gräddkanna
Slitage, fläckar, nagg
776391
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här