Hertha Bengtson Blå Eld

Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld
Hertha Bengtson Blå Eld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERTHA BENGTSON (1917-1993): "Blå Eld", servisdelar, porslin, Rörstrand, bestående av: 5 tekoppar med fat, 3+1 skålar, sockerskål, gräddkanna

Slitage, fläckar, nagg

776391

2020-05-26