Ulrika Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, 367/380, färglitografi, bildmått ca 31x27 cm

776394

2020-05-26