Norsk skola Fjordmotiv

Norsk skola Fjordmotiv
Norsk skola Fjordmotiv
Norsk skola Fjordmotiv
Norsk skola Fjordmotiv
Norsk skola Fjordmotiv
Norsk skola Fjordmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORSK SKOLA, (1900), Fjordmotiv, olja på duk, ca 36x55 cm

Dukskador, oramad

776407

2020-05-28