Johan Fredrik Isberg akvareller 2 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Vid Stureplan, Solna, monogramsignerade, akvareller, 10x15 resp 15x10 cm

776410

2020-05-26