Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, stoppad och med textil klädsel (senare) hjulförsedd, högsta höjd ca 68 samt 180x63 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
776411
2020-05-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner