Kontorsstol 1930 / 30-tal

Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal
Kontorsstol 1930 / 30-tal

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

100 EUR

KONTORSSTOL, roterande centralfot, justerbar höjd, bredd 58 cm, höjd 85 cm, sitthöjd 42 cm,

Slitage, skador, rost.

776422

2020-05-30