Eric Cederberg
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIC CEDERBERG (1897-1984): "Interiör med kanna och päron", signerad och daterad E. Cederberg 1965, olja på pannå, ca 14,5x22 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Ytmärken
776436
2020-06-14