Dyrlund - Smith Bardisk
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DYRLUND - SMITH, Danmark, fristående bardisk, 1950/60-tal, fanérad i riopalisander, övre delen med skjutdörrar i glas, utdragbara insatser, hål för 8 flaskor, stöd för ben längst ner, invändigt belyst med 4 ljusskällor, höjd ca 115, 110x40
Smärre slitage, insatser saknar metallskålar, fungerar vid test, SAV garanterar ej funktionen
776445
2020-05-26