Dyrlund - Smith Bardisk

Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk
Dyrlund - Smith Bardisk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DYRLUND - SMITH, Danmark, fristående bardisk, 1950/60-tal, fanérad i riopalisander, övre delen med skjutdörrar i glas, utdragbara insatser, hål för 8 flaskor, stöd för ben längst ner, invändigt belyst med 4 ljusskällor, höjd ca 115, 110x40

Smärre slitage, insatser saknar metallskålar, fungerar vid test, SAV garanterar ej funktionen

776445

2020-05-26