David Tägtström 1914 tuschteckning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Pariscafé, monogramsignerad och daterad D.T 28/1 14, tusch, ca 20x26 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Kantskador
776450
2020-06-14