David Tägtström 1914 tuschteckning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Pariscafé, monogramsignerad och daterad D.T 28/1 14, tusch, ca 20x26 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Kantskador

776450

2020-06-14