England oljemålning

England oljemålning
England oljemålning
England oljemålning
England oljemålning
England oljemålning
England oljemålning
England oljemålning
England oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

W ROGERS, 1800-tal, "a gypsy camp", olja på duk, signerad W Rogers, 39 x 59 cm

Dukskador, hål, krackelyr

776451

2020-05-26