Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
W ROGERS, 1800-tal, "a gypsy camp", olja på duk, signerad W Rogers, 39 x 59 cm
Dukskador, hål, krackelyr
776451
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här