Nils Rosberg oljemålning

Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS ROSBERG (1865-1957): Motiv från Gamla stan, signerad, olja på pannå uppsatt på duk, ca 50x66 cm

Nagg i kanterena, några färgbortfall, slitage

776452

2020-05-26