Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-tal, 5 dlr, bemålad metall, genombruten dekor, bestående av bord samt 4 stolar, sitthöjd ca 41, diameter bord ca 80, höjd bord ca 70 cm
Slitage/färgbortfall
776456
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här