Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-tal, 5 dlr, bemålad metall, genombruten dekor, bestående av bord samt 4 stolar, sitthöjd ca 41, diameter bord ca 80, höjd bord ca 70 cm

Slitage/färgbortfall

776456

2020-05-26