Coasters i nysilver

Coasters i nysilver
Coasters i nysilver
Coasters i nysilver
Coasters i nysilver
Coasters i nysilver
Coasters i nysilver

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

COASTERS, 2 st, 1900-talets första hälft, troligen England, nysilver, diameter ca 17,5 cm

Skador: Bruksslitage

776476

2020-06-01