Skåp Möbelbolaget Tranås
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIK MATTSSON, Skåp, Möbelbolaget Tranås, Sverige 1940-tal, fanerat med mahogny, intarsiadekor i form av fiskar, växter samt fåglar, inredning med hyllplan samt lådor, märkt baksidan samt dörrens insida, höjd ca 134 cm, 101 x 43 cm
Smärre märken samt repa
776478
2020-06-02