Skåp Möbelbolaget Tranås

Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås
Skåp Möbelbolaget Tranås

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK MATTSSON, Skåp, Möbelbolaget Tranås, Sverige 1940-tal, fanerat med mahogny, intarsiadekor i form av fiskar, växter samt fåglar, inredning med hyllplan samt lådor, märkt baksidan samt dörrens insida, höjd ca 134 cm, 101 x 43 cm

Smärre märken samt repa

776478

2020-06-02