Gustafsberg tallrikar 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSBERG, tallrikar, 6 st., porslin, 1800-talets slut, polykrom dekor av papegoja i medaljong, stämpelmärkta, diameter 24 cm

Nagg, slitage

776496

2020-05-26