Mai-Britt Palmroth oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

MAI-BRITT PALMROTH (1930-2020): "Tre fioler", signerad M Palmroth, daterad a tergo Lund 1995-96, olja på duk, ca 45x54 cm

776517

2020-05-30