Stol bambuimitaion

Stol bambuimitaion
Stol bambuimitaion
Stol bambuimitaion
Stol bambuimitaion
Stol bambuimitaion
Stol bambuimitaion

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, tidigt 1900-tal, stomme i svarvat förgyllt trä, bambuimitation, flätad rottingsits., rygghöjd ca 83, sitthöjd 43

nött dekor i övrigt smärre bruksspår

776523

2020-05-30