Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, tidigt 1900-tal, stomme i svarvat förgyllt trä, bambuimitation, flätad rottingsits., rygghöjd ca 83, sitthöjd 43
nött dekor i övrigt smärre bruksspår
776523
2020-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här