603 - Ralph Bergholtz oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), Dam med hatt och flor, olja på duk, signerad och daterad Bergholtz -36, ca 57 x 43

776526

2020-08-21