604 - Flickporträtt oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), handarbetande flicka, olja på duk, ca 44 x 35 cm

Slitage, saknar ram

776539

2020-08-21