Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), handarbetande flicka, olja på duk, ca 44 x 35 cm
Slitage, saknar ram
776539
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här