605 - Magnus Creutz oljemålning

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989), Blomhatten, olja på duk, signerad Creutz, ca 46 x 37 cm

776548

2020-08-21