711 - Flickprofil oljemålning

711 - Flickprofil oljemålning
711 - Flickprofil oljemålning
711 - Flickprofil oljemålning
711 - Flickprofil oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

MONOGRAMISTEN O M (1800-1900-tal), flickprofil, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 1913, ca 24 x 29 cm

776555

2020-08-22