Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008) Abstrakt komposition, signerad samt E A. litografi, ca 20x29 cm

Bladet möjligen gulnat

776560

2020-05-26