606 - Ralph Bergholtz oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), civilgardist, signerad "R Bergholtz Mallorca -38", olja på

776561

2020-08-21