Skrivbordslampor

Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPOR (4) 1900-talets andra hälft, lackerad metall, längd ca 90 cm,

Funktionen garanteras ej, möjligen ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage

776566

2020-05-31