Barometer samt skeppsklocka

Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATZ, (2) barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, quartz, mässing och glas, monterade på träplattor, plattorna ca 24x23 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

776567

2020-05-31