607 - Evert Fährm oljemålning

607 - Evert Fährm oljemålning
607 - Evert Fährm oljemålning

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT FÄHRM (1901-1971), flicka med blommor, olja på pannå, signerad Evert Fährm, ca 42 x 34 cm

776568

2020-08-21