Stolar 6 st, Axel Larsson

Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson
Stolar 6 st, Axel Larsson

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AXEL LARSSON, stolar, (6 st), stomme i betsad björk, flätad sits och ryggbricka, sitthöjd ca 46, rygghöjd 80 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, skador på flätning

776573

2020-05-31