Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL LARSSON, stolar, (6 st), stomme i betsad björk, flätad sits och ryggbricka, sitthöjd ca 46, rygghöjd 80 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, skador på flätning
776573
2020-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner