Båglampa med marmorfot

Båglampa med marmorfot
Båglampa med marmorfot
Båglampa med marmorfot
Båglampa med marmorfot
Båglampa med marmorfot
Båglampa med marmorfot

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA / BÅGLAMPA, 1980-tal, USA, lampfot av vit marmor, skärm i vit plast med vågad kant, höjd ca 210 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

776574

2020-05-31