Von Wright fågelplanscher

Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VON WRIGHT, fåglar 37 fågelplanscher, färglitografier, ur Svenska fåglar, Stockholm, 1920-29, ca 38x29 cm

Smärre kantnagg, något veck, kantgulnader

776578

2020-05-26