608 - Kolteckning kvinnoporträtt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ODIENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), sittande kvinna, kol på papper, osignerad, ca 90 x 70 cm

Fuktfläck

776579

2020-08-21