Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ODIENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), sittande kvinna, kol på papper, osignerad, ca 90 x 70 cm
Fuktfläck
776579
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här