Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

HERRBETJÄNT, betsad bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, 1900-talets andra hälft, Fratelli Reguitti, Italien, höjd ca 105 cm

Stort nagg på en arm, slitage

776587

2020-05-29