Hans Bölling brickbord

Hans Bölling brickbord
Hans Bölling brickbord
Hans Bölling brickbord
Hans Bölling brickbord
Hans Bölling brickbord
Hans Bölling brickbord

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

HANS BÖLLING, brickbord, Krüger, Danmark, 2000-tal, bok, två löstagbara brickor, på hjul, diameter ca 50 cm, höjd ca 55 cm.

Bruksslitage, fläckar.

776589

2020-06-07