Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
HANS BÖLLING, brickbord, Krüger, Danmark, 2000-tal, bok, två löstagbara brickor, på hjul, diameter ca 50 cm, höjd ca 55 cm.
Bruksslitage, fläckar.
776589
2020-06-07