610 - Emma Ekwall oljemålning

610 - Emma Ekwall oljemålning
610 - Emma Ekwall oljemålning
610 - Emma Ekwall oljemålning
610 - Emma Ekwall oljemålning

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925), Flicka, katt och garnnystan, olja på pannå, signerad E A Ekwall, ca 31 x 22 cm

776591

2020-08-21