611 - Kvinna i stråhatt oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONOGRAMMISTEN C Ö, kvinna i stråhatt, olja på pannå, monogramsignerad och daterad -42, ca 62 x 50 cm

776595

2020-08-21