612 - UIng flicka oljemålning

612 - UIng flicka oljemålning
612 - UIng flicka oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), ung flicka, olja på duk, osignerad, ca 53 x 42 cm

776601

2020-08-21