Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Esbjörn med sin segelbåt, monogramsignerad C.L, etsning, 12x8 cm

Gulnad

776604

2020-05-26