Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): Esbjörn med sin segelbåt, monogramsignerad C.L, etsning, 12x8 cm
Gulnad
776604
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här