613 - Ung pojke oljemålning

613 - Ung pojke oljemålning
613 - Ung pojke oljemålning
613 - Ung pojke oljemålning
613 - Ung pojke oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARJA CASPARSSON (1901-93), sannolikt, porträtt av ung pojke), olja på duk, momogramsignerad M C, ca 47 x 40 cm

776605

2020-08-21