476 - Sybord gustavianskt

476 - Sybord gustavianskt
476 - Sybord gustavianskt
476 - Sybord gustavianskt
476 - Sybord gustavianskt

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SYBORD, gustavianskt, mahogny, låda, kopplat underrede, 1700-/1800-tal, höjd ca 74, 47 x 36 cm

Slitage, lös listdel, listdel saknas, något maskstunget, ursprunglig låsbricka sanas

776608

2020-08-21