480 - Fällbord 1800-tal

480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal
480 - Fällbord 1800-tal

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, underrede i bonad bok, alrotsfanerad skiva, omkring 1800, höjd 72 / 100, Ø 51 cm

Slitage

776612

2020-08-21