Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD / pottskåp, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, sarg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-talets första hälft, höjd ca 47, 50 x 34 cm
Bruksslitage
776614
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här