482 - Sängbord / pottskåp mahogny

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD / pottskåp, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, sarg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-talets första hälft, höjd ca 47, 50 x 34 cm

Bruksslitage

776614

2020-08-21